* Objednávky prijaté do 12,00 hod. odosielame ešte v ten istý pracovný deň. * Zasielame aj do Českej republiky *
Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. INŠPIRÁCIE
  3. TVORENIE PRE RADOSŤ
  4. Vtáčie domčeky trochu inak

Vtáčie domčeky trochu inak

Na Facebooku sa nám rozprúdila debata o vtáčích domčekoch, čo nás veľmi teší, preto sme sa rozhodli inšpirovať Vás mnohými nápadmi, ako sa naše domčeky dajú využiť aj inak ako klasickým spôsobom.
 
                           
 
Drevené domčeky sú ideálnym jarným a letným prvkom pri dekorovaní exteriéru. Určite si ako deti pamätáte rozprávky, ktoré nám čítali rodičia pri večernom zaspávaní. Boli plné víl a rozprávkových tvorov. Častokrát sa odohrávali práve v lese či nejakej záhrade a pri počúvaní rozprávok sme si to skúšali predstaviť. 
 
    
 
Dnes však môžu tieto naše predstavy skutočne ožiť. A to v podobe čarovných dekorácií, ktoré si vieme pripraviť sami a zavesiť napríklad v záhrade na strom, či ozdobiť našu terasu. Na základe obrázkov, ktoré sme pre Vás našli, nám z toho vychádza, že čím viac domčekov máme v záhrade, tým viac je tá čarovnejšia a rozprávková. Farebné, drevené domčeky oživia prírodnú zeleň a v neposlednom rade vyčaria úsmev na tvári. Čo viac si môžeme priať, keď sa v krásne slnečné ráno pozrieme von z okna alebo stúpime bosou nohou na zarosenú trávu v našej záhrade.
 
 
 
Verte nám, aj tu platí: "Za málo peňazí, veľa muziky!" Stačí si objednať búdku či viac :-) https://www.prehobby.sk/www-prehobby-sk/e-search?q=pre+vtaky
K tomu potrebujete už len farby, štetce, prípadne iné drobnosti na ozdobenie. Všetok materiál najdete u nás v eshope www.prehobby.sk
 
 
 
Domčeky môžete nazdobiť prírodným materiálom, namaľovať akrylovými farbami alebo ozdobiť ryžovým papierom
Minimálnym úsilím, hoci aj s deťmi si viete jednoducho vytvoriť svoj vlatný domček. A čím je ich viac v záhradke či na balkóne, tým ukážu krajšie.
 
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi