*Objednávky prijaté do 12,00 hod. odosielame ešte v ten istý pracovný deň. Zasielame aj do Českej republiky *
Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nepremeškajte naše novinky a zľavy
  1. Úvod
  2. BLOG / INŠPIRÁCIE
  3. TVORENIE PRE RADOSŤ
  4. Vtáčie domčeky trochu inak

Vtáčie domčeky trochu inak

Na Facebooku sa nám rozprúdila debata o vtáčích domčekoch, čo nás veľmi teší, preto sme sa rozhodli inšpirovať Vás mnohými nápadmi, ako sa naše domčeky dajú využiť aj inak ako klasickým spôsobom.
 
                           
 
Drevené domčeky sú ideálnym jarným a letným prvkom pri dekorovaní exteriéru. Určite si ako deti pamätáte rozprávky, ktoré nám čítali rodičia pri večernom zaspávaní. Boli plné víl a rozprávkových tvorov. Častokrát sa odohrávali práve v lese či nejakej záhrade a pri počúvaní rozprávok sme si to skúšali predstaviť. 
 
    
 
Dnes však môžu tieto naše predstavy skutočne ožiť. A to v podobe čarovných dekorácií, ktoré si vieme pripraviť sami a zavesiť napríklad v záhrade na strom, či ozdobiť našu terasu. Na základe obrázkov, ktoré sme pre Vás našli, nám z toho vychádza, že čím viac domčekov máme v záhrade, tým viac je tá čarovnejšia a rozprávková. Farebné, drevené domčeky oživia prírodnú zeleň a v neposlednom rade vyčaria úsmev na tvári. Čo viac si môžeme priať, keď sa v krásne slnečné ráno pozrieme von z okna alebo stúpime bosou nohou na zarosenú trávu v našej záhrade.
 
 
 
Verte nám, aj tu platí: "Za málo peňazí, veľa muziky!" Stačí si objednať búdku či viac :-) https://www.prehobby.sk/www-prehobby-sk/e-search?q=pre+vtaky
K tomu potrebujete už len farby, štetce, prípadne iné drobnosti na ozdobenie. Všetok materiál najdete u nás v eshope www.prehobby.sk
 
 
 
Domčeky môžete nazdobiť prírodným materiálom, namaľovať akrylovými farbami alebo ozdobiť ryžovým papierom
Minimálnym úsilím, hoci aj s deťmi si viete jednoducho vytvoriť svoj vlatný domček. A čím je ich viac v záhradke či na balkóne, tým ukážu krajšie.
 
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi