*Objednávky prijaté do 12,00 hod. odosielame ešte v ten istý pracovný deň. Zasielame aj do Českej republiky *
Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nepremeškajte naše novinky a zľavy
  1. Úvod
  2. BLOG / INŠPIRÁCIE
  3. JESENNÁ TVORBA
  4. Textilná taška v jesennom šate

Textilná taška v jesennom šate

          Končia sa nám dlhé letné dni a menia sa na dlhé jesenné večery. Azda najviditeľnejšie sa okolo nás mení príroda a inšpiruje nás mnohými farbami a tvarmi. V tomto období sa mení aj počasie na pochmúrnejšie a daždivé, preto sme aj my ovplynený touto náladou. Ale jeseň nemusí byť fádna ani nudná. Berme príklad zo stromov a rastlín, ktoré na jeseň hýria farbami. Veď predsa k jeseni patria všetky odtiene žltej, oranžovej, zelenej aj hnedej.

Napadlo nás oživiť si svoj šatník veselými textilnými taškami v duchu obnoviteľnosti. Zabudnime na plastové igelitky a vyrazme do ulíc s niečím originálnym, čo podvihne náladu nám, ale aj okoloidúcim.

Našli sme pre Vás inšpirácie na výrobu takejto tašky. Základom je textilná taška, ktorú si teraz u nás viete zakúpiť za neuveriteľne výhodnú cenu :-). https://www.prehobby.sk/Nakupna-taska-s-dlhym-uchom-38-x-42-cm-d908.htm

                 

Keď máte základ, potom sa už fantázii medze nekladú. Ozdobiť si ju môžete klasickou maľbou na textil našimi textilnými farbami https://www.prehobby.sk/Farby-na-textil-c31_260_2.htm

Textilné farby ponúkame v klasických odtieňoch ale aj ako metalické či neónové.

Na zdobenie môžete využiť techniku decoupage, kde stačí lepidlo na textil a servítka alebo ryžový papier. Lepidlo na textil vám zabezpečí prateľnosť textilu.

  

Nezabudnite ani na pečiatky, ktoré rovnako viete využiť s textilnými farbami. Pečiatky si viete vyrobiť aj samy pomocou špongie, zemiaku či dekorgumy. Tieto materiály sú vhodné na vyrezanie foriem a následné pečiatkovanie. Najjednoduchší spôsob zdobenia je čierna fixka na textil. Skvelá zábava aj s deťmi!

Následne si tašku môžete ozdobiť jutovinou, drevenými či kovovými ozdobami, stuhami, špagátom aj čipkou. Všetok tento tovar a doplnky nájdete na našom eshope napríklad tu:

https://www.prehobby.sk/Textil-jutovina-c10_0_1.htm

https://www.prehobby.sk/Cipky-c22_100_2.htm

https://www.prehobby.sk/Jesen-zima-c27_197_2.htm

https://www.prehobby.sk/Ozdoby-c5_81_2.htm

Neváhajte teda a spravte si radosť peknou taškou, ktorú môžete aj s láskou darovať.

 

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi