*Objednávky prijaté do 12,00 hod. odosielame ešte v ten istý pracovný deň. Zasielame aj do Českej republiky *
Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nepremeškajte naše novinky a zľavy
  1. Úvod
  2. NOVINKY
  3. Lepidlo na sviečku, 100 ml

Lepidlo na sviečku, 100 ml

Lepidlo vhodné na dekorovanie sviečok. Rozdiel medzi klasickým decoupage lepidlom a lepidlom na sviečku je v tom, že obsahuje protihorľavú zložku, kto... celý popis
Dostupnosť
Skladom 12 ks
3,00 EUR
2,50 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:1653
Kompletné špecifikácie

Lepidlo vhodné na dekorovanie sviečok. Rozdiel medzi klasickým decoupage lepidlom a lepidlom na sviečku je v tom, že obsahuje protihorľavú zložku, ktorá zabráni tomu, aby nalepený papier na sviečke začal horieť. Klasické lepidlo by sa práve kvôli tomu nemalo používať na dekorovanie sviečok či vosku.

SPôSOB POUŽITIA sa trochu odlišuje od klasického lepidla:

Lepidlo nanášame na sviečku najprv štetcom. Dôležité je potom chvíľku počkať a sledovať lepidlo. Začne sa na povrchu akoby zmršťovať. V tomto momente ho treba prstom rovnomerne rozotierať na povrchu, až kým spomínané zmršťovanie prestane a vytvorí sa rovnomerná vrstva na celom povrchu.  Po uschnutí postupujeme rovnako ako pri klasickom decoupage lepidle. Po celkovom uschnutí je možné na lepidlo maľovať. Môžete ho tiež zmiešať s pigmentovým práškom chameleon z našej ponuky a tak nanášať vzniknutú hmotu na sviečku. Vytvoríte tak zaujímavé efekty.

VIDEO o použití lepidla